Líbí se Vám nový vzhled stránek ?

Ano (101)

Ne (6)

Líbí se Vám naše Hasičská Zbrojnice?

ANO (217)

NE (15)

Kniha návštěv

Re: Re: Re: poplatky za trénink

Renata | 18.05.2011

1) Já se Vám už po druhé snažím vysvětlit, že SDH Horní Lideč žádné milióny nezískala, vlastníkem výcvikového centra je obec Horní Lideč a 30Kč/os na hodinu je na údržbu a provoz tartanu a to platíte obci. My jako sbor, také platíme pronájem, když chceme trénovat. A již podruhé Vás odkazuji na velitele sboru pana Pinku tel. 724 179 314, který by si s Vámi rád o této záležitosti popovídal.
2) Nadávání do hyen našim členům a podobné výlevy zlosti, je házení špíny na lidi, kteří se ve svém volném čase věnují výcviku dětí, zachraňování osob a majetku a pořádání řady kulturních akcí v naší obci.
3)asi moc sportovat nechodíte, potože byste byl UDIVENÝ z toho kolik se platí za jiné sportovní aktivity, např. aerobik, pronájem kurtů apod.

Re: Re: Re: Re: poplatky za trénink

udivený | 19.05.2011

jo sportuju, a platí se hodně? Ano tam kde je to zavedeno jako zdroj výdělku, byznys.

Re: Re: Re: Re: Re: poplatky za trénink

Renata | 19.05.2011

Tak vidíte a tam jsou ceny minimálně jednou takové. Těch 30Kč pokryje opravdu jenom tu údržbu a provoz tartanu, překážky my hasiči půjčujeme zdarma. Hasiči nemají z výcvik. centra žádné finanční příjmy, dokonce z něho pro nás vyplývají povinnosti z častějšího pořádání soutěží a odměnou za to máme nové moderní zázemí. Náš sbor je tvořen především srdcaři, rodinami které žijí hasičinou, kdybyste nás a naše aktivity poznal víc, tak byste viděl nejenom snahu a dřinu, ale také dobrý a sehraný koletiv od žáků až po veterány. Právě tento víkend pořádáme v sobotu i neděli okresní kolo dětí a mládeže, srdečně Vás zveme, můžete si tak udělat objektivní obrázek o naší činnosti a pořadatelské sehranosti.

Re: Re: Re: poplatky za trénink

Vedoucí MH z Horní Lidče odpovídá | 23.05.2011

Jedná se Vám o ten příspěvek za areál?Pokud ano,podívejte se na překážky jak jsou zničené po každých závodech.
Za mládež v obci,můžu říct,abych mohl trénovat musíme zaplatit svou daň a odpracovat několik desítek hodin ,při pořádání soutěží v obci.A není to jednoduchá práce zorganizovat dvou denní akce na urovni okresu ,kraje..Pokud Vy pane udivený máte zájem,zveřejněte své jméno a mile rád přijedeme k Vám na soutěž,kde nebudeme muset pracovat ,ale budeme jen soutěžit...
Vedoucí MH

<< 1 | 2