V sobotu 11 června proběhla v Uherském Brodě Hasičská soutěž MH a Dorost. Hasička Petra Chovancová členka SDH Horní Lideč zvítězila a postoupila na Mistrovství České republiky do Ostravy, které se bude konat v červenci. Blahopřejeme k vítězství a přejeme hodně sportovního štěstí.

 


1. Společný výšlap hasičů Dohňan a Horní Lidče

Dne 8.5.2011 pro nás naši družební kamarádi, hasiči z Dohňan zorganizovali výlet k rozhledně na Tlsté hore. Ráno se vyjíždělo vlakem v 6:44 z nádraží v Horní v Lidči, v Dohňanech nás pak čekalo uvítání a památeční zápis do kroniky. Po společném fotu se vyrazilo na pěší tůru. Pro malé děti a nemohoucí osoby byl zařízený odvoz až nahoru k rozhledně. Trasa to byla náročná, do prudkého kopce, ale zvládli to všichni. U rozhledny se opékaly špekáčky a znovu se udělalo společné foto. Po úspěšném absolvování trasy, nás čekalo pohoštění a volnočasová aktivita v podobě přetahování lanem. Poté následoval odjezd vlakem domů. Výlet se nám všem velice líbil, děkujeme našim bratrům z Dohňan za nezapomenutelné zážitky a věříme, že na oplátku ještě letos zorganizujeme zase my pro ně nějaký pěkný výlet.

Pár fotek z výletu : cms.sdh-hornilidec.webnode.cz/fotogalerie/a2011/

Výjezdová jednotka:

 2 výjezdy během dvou dnů:

1. v neděli 13.3.2011 ve Francově Lhotě - přístavba

 
 

foto HZS Zlínského kraje    více fote

 

2. v úterý 15.3.2011 v Poteči - tráva

 

TRÉNINKY:

Od března se budou konat tréninky na hřišti ve čtvrtek od 17:00 a v sobotu od 9:00. Individuální tréninky po domluvě s Pavlem Fojtů.

Výroční schůze

Dorostenci mají pohár!!!

V sobotu 27 listopadu se uskutečnila ve Vrběticích Mikulášská hasičská soutěž v požárním útoku.Jak uvedl místní starosta dobrovolných hasičů Jan Ambrůz,tahle soutěž je raritou na celé Moravě.Běžně se totiž pořádají v létě.Letos se sjelo na téhle soutěži 51 družstev.Lehce sněžilo,teplota se pohybovala nad bodem mrazu.Nikomu však nevadilo,že se někteří museli namočit do ledové vody.Na této soutěži se podařilo dorostencům z Horní Lidče vybojovat první místo..Jako jediní dokončili útok a tím pokořili další tři družstva.

Fotky z akce jsou zde:
 

Dorost
  Kategorie Družstvo Okres PP LP Výsledný
1. dorost Hornmí Lideč VS 0:21,78 0:19,49 0:21,78
2. dorost Hřivínův Újezd ZL N/A N/A N
3. dorost Vrbětice-dorost ZL N/A N/A N
4. dorost Malenovice ZL N/A N/A N

Téhle soutěže se zůčastnili s našeho SDH ještě družstvo mužů ,které obsadilo 18 místo z 28 družstev a druřstvo mužů nad 35 let ,které obsadilo 2 místo ze dvou družstev...

Výsledky: ZDE

 

Nábor nejmladších hasičů

V těchto dnech se v Našem SDH rozběhl nábor a omlazení mladšch hasičů.Během týdne se přihlásilo 6 dětí ,které chtějí být hasiči v Horní Lidči.První jejich závody by byl závod Hasičské všestrannosti ve Veselé,který se bude konat 25 září před sv.Václavskou poutí u nás.Na tyhle závody přípravu provádí Naši vyškolení instruktoři Filák J,Bělota P a Škyvara M.

 

Výsledky naších žen jdou kupředu

Po 25 letech Naše ženy opět ukazují výsledky...

Přejeme hodně úspěchů...Konec Vsetinské ligy ukázalo to,že Naše ženy jsou konkurence schopné...

Noční soutěž ve Valašské Senici

Historie nepamatuje 3 soutěžní družstva z Horní Lidče na startu a získání dvou pohárů!!!!

Největší radost máme z našich žen.Družstvo vybojovalo 3 místo.Muži nad 35 let 2 místo a naši muži 8 místo....Doufám,že tak skvělých výsledků bude více...Odkaz fotografie --ZDE--

Den s Policii ČR a IZS

V pátek 28 května i Naše jednotka se podílela na prezentaci a ukázala dětem něco ze své činnosti....

Odkaz :

Den s Policii ČR a IZS

 

 


Okresní soutěž MH a Dorostu

 

Odkaz na fotografie z akce ZDE:   POZARNI_SPORT

22. a 23. května proběhly na sportovišti první letošní hasičské soutěže. V sobotu to bylo okresní kolo mladých hasičů Plamen a v neděli okresní kolo dorostu VS a ZL. Z našich dorostenců zabodovala Petra Chovancová, která vybojovala 3. místo v kategorii jednotlivců a zajistila si tak postup do krajského kola, které se uskuteční v červnu v Hulíně. Gratulujeme a budeme držet palce.

 

 

V lednu na bruslích

 

 

Přes zimu se nedá sportovat?To není pravda,hokej,sálová kopaná pro nás není žádný problém....

Závody mužů nad 35 let ve Vrběticích

Posledním hasičským útokem v tomto roce a tím i ukončení sezóny byla soutěž 6 prosince ve Vrběticích..I když naše družstvo nemělo svou kategorii,pozvání jsme neodmítli a přijeli na soutěž.Tato soutěž byla přenášena internetovou televizí.Záznam soutěže můžete zhlédnout na www.hasici150.tv nebo pár snímků v naší galerii fotografii...

Výsledky okresní Ligy

V roce 2008/2009 jsme se umístnili na 10 místě Okresní Ligy.Je to zlepšení o 4 místa o proti předchozím výsledkům.Konečně se podařilo se dostat do první desítky elitní třídy Okresní ligy.Jak víme okresní liga je na vysoké úrovni,protože vychovaná mládež,se pohybuje v celostátních kolech v popředí výsledkových tabulek.

 

Výsledky naleznete: ZDE

 

 

Výsledky soutěže požární všestrannosti z Lešné 2009 naleznete zde: Lesna 2009


Výcvikové středisko Dobrovolných Hasičů

Výsledky Naších dorostenců a dorostenek

Po několika letech se postavili na startovní čáru i naši dorostenci a dorostenky.Výsledky naleznete zde

Výsledková listina závodů MH Hovězí

Umístili jsme se na 9 místě z 10 družstev.Výsledky nalezneteZDE

Výsledková listina MH-Karolínka

Výsledky MH - Karolínka Odkaz:ZDE