Seznam soutěží Okresní ligy mladých hasičů Vsetín, ročník 2011

 

Datum konání soutěže

Čas zahájení soutěže

Místo konání soutěže

 

6. června

9 hodin

Hovězí

 

11.června

9.00 hod.

Huslenky

 

12. června

9 hodin

Valašská Polanka

 

19.června

9. hod.

Francova Lhota

 

25. června

9 hodin

Němetice*

 

25.června

9.hod.

Jarcová

 

9. července

9 hodin

Veselá

 

9. července

15.hod.

Střelná *

 

10. července

9 hodin

Karolinka

 

13.srpna

9.hod.

Oznice *- běh 60 m překážek

14. srpna

9 hodin

Dolní Bečva

14. srpna

9 hodin

Lešná

    . srpna

9 hodin

Okrsek Hutisko

*Soutěž mimo OL MH Vsetín

Zpracoval dle dodaných termínů : Krajča Josef

Schválil za OORM                       : Sousedík Přemysl


Seznam soutěží Okresní ligy mladých hasičů Vsetín, ročník 2010

 

Datum konání soutěže

Čas zahájení soutěže

Místo konání soutěže

 

29. května

9 hodin

Huslenky

 

5. června

9 hodin

Bystřička

 

6. června

9 hodin

Hovězí

 

13. června

9 hodin

Valašská Polanka

 

26. června

9 hodin

Němetice

 

10. července

9 hodin

Veselá

 

11. července

9 hodin

Karolinka

 

24. července

9 hodin

Francova Lhota

8. srpna

9 hodin

Dolní Bečva

14. srpna

9 hodin

Oznice* – běh 60 m překážek

15. srpna

9 hodin

Lešná

21. srpna

9 hodin

Jarcová

28. srpna

9 hodin

Vigantice

*Soutěž mimo OL MH Vsetín

Kalendář soutěží pro rok 2010 v okrese Vsetín

 

Datum Místo  konání ,čas     Kategorie
6.6.2010 fod.hřště Hovězí 14.00   O pohár starosty   obce, SDH                            M,Ž,veter.
6.6.2010  TJ V.Karlovice 10,00   O put.pohár obce V.Karlovice  12.roč M,Ž,veter.
13.6.2010 Spor. V..Polanka14.00   Pohárová soutěž                           M,Ž,vet.
19.6.2010 VS  Horní Lideč 8.00   Okresní kolo v PS                      M,ˇZ
20.6.2010 Pozděchov        13.00   Pohár přátelství M,Ž,vet.
25.6.2010  výlet. Lešná      21,30   Memoriál Miroslva Grygaříka         M,Ž,
26.6.2010 TJ Val. Bystřice 13.00   Putovní pohár starosty obce            M,Ž,V
26.6.2010 TJ Val. Senice  21.00   Noční pohárová soutěž                       M,Ž,Vet.
27.6.2010 Němetice          14.00   Pohárová soutěž                       M,Ž
4.7.2010 Seninka            13.00   Pohárová soutěž                       M,Ž
4.7.2010 TJ Študlov        13.00   Memoriál Jindřicha Polácha M,Ž,V
5.7.2010 Horní Bečva      13.00   Pohár Cyrila a Metoděje                      M,Ž,V
10.7.2010 hřiště Veselá    14.00   O pohár Veselé                                M,Ž
11.7.2010 hřiště Střelná   14.00   O pohár starosty obce a SDH     M,Ž
11.7.2010 Karolínka u Školy   O putovní pohár města Karolínky M,Ž
17.7.2010 Výletiště Prlov  13.00   Memoriál obětí Prlova-O pohár obce M,Ž
17.7.2010 TJ Střítež n.B    9.00   O pohár starosty obce  2. Ročník M,Ž,V,
18.7.2010 hřiště Leskovec  13.00   Memoriál "obětí Juřičkova mlýna" M,Ž
24.7.2010 u HZ V.K.Tísňavy 16.0   Valašská Širák   23.roč.                                 M,Ž,V
24.7.2010 Němetice          21.00   Pohár. Noční soutěž M,Ž
25.7.2009 u HZ Lužná        13.00   Zlatá přilba  44.ročník                 M,Ž
31.7.2010 Lešná-Jasenice 13.30   O pohár SDH  m,Ž
31.7.2009    TJ Semetín   14.00   Semetínský střik                            M,Ž
  1.8.2010 Lidečko          13.00     O putovní pohár Čertových skal 41.r. M,Ž,vet.
8.8.2010 Dolní Bečva     10.00   Štít Radhoště                                  M,Ž,vet.
13.8.2010 Bystřička            20.00   Noční soutěž                     
14.8.2010 VS-Horní lideč                   Krajské kolo  PS M + Ž ZL kraje M,Ž
15.8.2010 hřiště Lešná      13.00   Pohár starosty obce,a SDH                  M,Ž
21.8.2010 Karolínka Radkov10.00   Putovní pohár skláren Karolínka 41.r. M,Ž
22.8.2010   TJ  Val.Senice 13.0   Oputovní pohár starosty obce    M,Ž,.
28.8.2010 Choryně             8.30   Pohárová soutěž Juhyně                 M
12.9.2010    TJ Lužná       13,00   Soutěž veteránů                        M
19.9.2010 Pozděchov       13.00   Soutěž veteránů- Memoriál Macháčka M